Yaz Kilolarına Veda Etme Vakti Geldi! Kendisi Küçük ama Etkisi Büyük!

Kış aylarına yaklaştıkça birçok kişinin de diyet planında çeşitli değişikliklere gidildi. Farklılaşan gıdalar, kilo verme dengesini dönemsel olarak bozsa da kilo vermek isteyenlerin tüketebileceği bambaşka bir seçenek mevcut.

Kilo verebilmek için metabolizmanın çalıştırılması gerektiğini belirten uzmanlar, sindirimi hızlandıran takviyeler alınması gerektiğinin altını çiziyor. Dr. Ender Saraç da zayıflama sürecindeki kişilere altın değerinde bir tavsiye verdi.

Ender Saraç’ın önerdiği sandaloz sakızı, kilo vermek isteyenlerin imdadına yetişiyor. Sandaloz, reçineden elde edilen doğal bir sakız. Tercihe bağlı olarak doğrudan çiğnenebilir veya toz halde takviye olarak tüketilebilir.

Kabızlık problemini ortadan kaldırmaya yarayan sandaloz sakızı, sindirim sisteminin düzenli bir şekilde çalışmasını sağlar.

Bir yandan boşaltım sisteminin çalışmasını sağlarken diğer yandan da hızlı yağ yakımına yol açar.

Sandaloz sakızının iştah kesen özelliği sayesinde uzun bir süre tokluk hissi yaşayabilirsiniz. Sandaloz sakızını diyet planına eklemek, daha hızlı yağ yakmak isteyenler için harika bir seçenek olacaktır.

Sandaloz sakızı, zayıflama sürecinin yanı sıra farklı sağlık problemlerini önleyebilir. Damarların gevşemesini sağlayan özelliğiyle yüksek tansiyonu düşürebilir.

Dr. Ender Saraç ise bu sakızın sirkeyle birlikte, bir karışım halinde tüketilmesi gerektiğini belirtiyor.

Etkili olması için bir çay kaşığı öğütülmüş sandaloz sakızı, 1 bardak içme suyu ve 1 yemek kaşığı elma sirkesinin karıştırılması gerekiyor.

Ağız ve diş sağlığı için olumlu etkileri olan sandaloz sakızı, çürük oluşumunu engelleyen bileşenler içeriyor.

Ağız içinde oluşan iltihap ve yaraları önleyerek rahatsız edici kokuları gideriyor.

Bitkisel bir ağrı kesici olarak da tercih edilen sandaloz sakızı, özellikle kemik, baş ve mide ağrısını dindirmede etkili bir rol oynar.

Sandaloz sakızının faydalı etkilerinden yararlanmak için güvenilir yerlerden alıp evinizde bulundurabilirsiniz.

Yağ yakıcı özelliğiyle popüler olan bu sakız, hızlı kilo vermeyi sağlayacak en etkili ürünlerden biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx