Satışlar durunca Peugeot 208 fiyatları dibi gördü! Bir daha bu kadar ucuza alamazsınız!

Peugeot‘un B HB segmentindeki iddialı modeli 208, tasarımı ve performansıyla otomobil tutkunlarının dikkatini çekmeye devam ediyor.

Kaplan dişi olarak adlandırılan tasarımı ve arka stopları boydan boya kaplayan siyah şerit ile 208, sokaklarda kendine has bir görünüme sahip olmayı başarıyor. Bu özellikler, modelin emsalleri arasından sıyrılmasını sağlayarak otomobilin daha çekici bir hale gelmesine katkıda bulunuyor.

Peugeot 208 için müthiş fırsat! Bu fiyatı kaçırmayın!

Peugeot 208‘in göz alıcı tasarımının yanı sıra, kaputunun altında yer alan teknik özellikler de büyük bir ilgi görüyor.

Araç, 1.2 litre hacmindeki motoru ile 100 beygir güç üretiyor. Bu ufak görünümlü motorun sunduğu performans, beklentilerin ötesine geçerek sürücülere keyifli bir sürüş deneyimi vaat ediyor. Motorun yanında sunulan tam otomatik şanzıman seçeneği ise, özellikle yoğun trafikte manuel vitesle uğraşmak istemeyen sürücüler için büyük bir avantaj sağlıyor.

B hatchback segmentinde olmasına rağmen 208, 311 litrelik bagaj hacmi ile günlük ihtiyaçlar için yeterli bir alan sunuyor. Bu hacim, küçük bir yükleme alanı olarak değerlendirilse de, modelin segmenti göz önünde bulundurulduğunda kabul edilebilir bir düzeyde.

Peugeot 208, tasarım ve performansının yanı sıra kullanışlılığı ile de segmentindeki diğer araçlardan ayrılıyor ve kullanıcılarına pratik bir çözüm sunuyor. Peki ama bu sportif otomobilin güncel fiyat detayları ne durumda? Gelin şimdi aracın hem donanım seçeneklerine hem de fiyatlarına göz atmış olalım.

ACTIVE PRIME 1.2 PureTech 100hp EAT8

Fiyatı: 1.138.000 TL

ALLURE SELECTION 1.2 PureTech 130hp EAT8

Fiyatı: 1.221.500 TL

GT 1.2 PureTech 130hp EAT8

Fiyatı: 1.341.500 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx