Erkek sandığı sevgilisi kadın çıktı! ‘Sahte penisle beni kandırmış’

Sosyal medya fenomeni 35 yaşındaki Ashleigh Huish, erkek sanarak ilişki yaşadığı sevgilisinin aslında kadın olduğunu öğrendiğini iddia etti. Huish, sevgilisinin kendisini sahte bir penisle kandırdığını belirtti. İddialara göre, sevgilisi 20 sterlinlik (yaklaşık 775 TL) değerinde sahte bir penis kullanarak cinsel birliktelik yaşamış.

Ashleigh Huish, iki çocuk annesi bir sosyal medya fenomeni olarak tanınıyor ve Instagram hesabında 440.000, TikTok hesabında ise 1,3 milyon takipçisi bulunuyor. Fenomen isim, sevgilisiyle geçen yıl tanıştıktan sonra, takipçilerinden sevgilisinin suç geçmişi hakkında uyarılar almış. Bu uyarılar sonucunda, sevgilisinin daha önce bir cinsel suçtan mahkum olduğunu öğrenen Huish, ilişkiyi sonlandırmış.

Ashleigh Huish, mahkemede sevgilisi hakkında hiçbir bilgisi olmadığını ve onun aslında kadın olduğunu anlayamadığını ifade etti. Daha önce de sevgilisinin Kye Fortune adını kullanarak bir kız öğrenciyi kandırdığını öğrenen Huish, yaşadığı olayları paylaşarak dikkat çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx