EA SPORTS FC 24 Geleceğin Yıldızları’nın 2. Takımı Yayınlandı

Gelecek vadeden birçok genç futbolcunun yer aldığı Geleceğin Yıldızları Takım 2’ye David Beckham ve Zinedine Zidane gibi İKONLAR da eşlik ediyor.

İçerisinde Real Madrid’de oynayan Arda Güler’in de bulunduğu Geleceğin Yıldızları Takım 1’in açıklanmasından bir hafta sonra EA SPORTS FC, Geleceğin Yıldızları takımının ikincisini ve sonuncusunu açıkladı. Bu yılın 2. Takım’ında yer alan yükselen yetenekler arasında Youssoufa Moukoko (Borussia Dortmund), Cole Palmer (Chelsea), Selma Bacha (Lyon) ve Maya Le Tissier (Manchester United) dikkat çekiyor.

Futbolda yeni ve heyecan verici bir çağın ortaya çıkışı, bu oyuncuları hem saha içinde hem de saha dışında izlemenin heyecanını beraberinde getiriyor. Oyunseverler, yarının yıldızlarıyla yüz yüze gelerek potansiyellerini gerçekleştirmeye devam eden bu harika yeteneklere tanıklık edecekler.

Yılın EA SPORTS FC Geleceğin Yıldızları’nın ikinci takımında aşağıdaki futbolcular yer alıyor:

● Youssoufa Moukoko (Borussia Dortmund)

● Salma Paralluelo (Barcelona)

● Joshua Zirkzee (Bologna)

● Rasmus Højlund (Manchester United)

● Michael Olise (Kristal Saray)

● Cole Palmer (Chelsea)

● Warren Zaïre-Emery (Paris Saint-Germain)

● Nico Williams (Athletic Bilbao)

● Luca Netz (Borussia Mönchengladbach)

● Selma Bacha (Lyon)

● Willian Pacho (Eintracht Frankfurt)

● Maya Le Tissier (Manchester United)

● Bafodé Diakité (Lille)

● Rico Lewis (Manchester City)

Borussia Dortmund’un forvet oyuncusu Youssoufa Moukoko, “Büyürken EA SPORTS FC 24 Geleceğin Yıldızı olacağımı söyleselerdi inanır mıydım, bilmiyorum.” dedi ve ekledi: “Böylesine prestijli bir listede, geçmişteki ve günümüzdeki pek çok harika oyuncunun eşliğinde yer almak bir ayrıcalık. Sınırlarımı zorlamak için daha çok çalışmaya devam edeceğim!”

Bugünden itibaren FC 24 oyuncuları, 2. Takım’ın genç süper yıldızlarını kadrolarına eklemeye başlayabilecekler. Oyuncu öğeleri, sansasyon yaratma potansiyellerinin bir yansıması olarak reyting artışlarıyla birlikte gelecek.

Ayrıca bu yıl ilk kez, futbolun geçmişin en ünlü çıkış yapan gençlerinden bazılarının yer aldığı Geleceğin Yıldızları İKONLARI da tanıtılıyor. Oyuna eklenecek ek İKONLAR arasında Zinedine Zidane, David Beckham ve Kelly Smith gibi isimler yer alıyor.

EA SPORTS FC 24 Geleceğin Yıldızları İKONLARI Takım 2’nin tam listesinde aşağıdaki efsanevi futbolcular yer alıyor:

● Kelly Smith

● Rakip

● Zico

● Pavel Nedvěd

● Zinedine Zidane

● David Beckham

● Gennaro Gattuso

● Carles Puyol

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx