40’a yakın eserden oluşan sergi, küratör Siret Uyanık ve Çatalhöyük Kazı Başkanı Doç. Dr. Ali Umut Türkcan tarafından hayata geçirildi. Sergi 7 Ocak’a kadar açık.
Related Posts
Bildiğimiz dünya bitti -2-
Hayatta durduğumuz yeri belirlerken bildiklerimizden çok hissettiklerimizin etkili olduğu bir gerçek. Çok azımız, o da ancak bilinçli ve bir hayli ağır bir çaba sonucunda, kararlarımızın duygularımız tarafından rehin alınmasını engelleyebiliyoruz …
Görenleri Hayrete Düşürdü: Milyonlarcası Karaya Vurdu! Halk Deprem Olacak Diye Diken Üstünde!
Filipinler’de ortaya çıkan görüntüler izleyenleri hayrete düşürdü. Milyonlarca balık toplu şekilde karaya vurdu. Halk sahile koşarak balık denizinde yüzmeye çalıştı. Kimileri ise eline aldığı kovalara balıkları doldurmaya başladı. Deniz yüzeyi …
Cengiz İmren’in son hali herkesi şaşırttı! Şarkıcının yeni görüntüsüne yorum yağdı
Uzun zamandır ortalarda görünmeyen şarkıcı Cengiz İmren’in son halini görenler tanıyamadı. İmren’i son halini sosyal medyada Mansur Ark’a benzettiler.