Yatırımcılar Tarafından Terk Edilen 10 Altcoin Açıklandı!

Kripto para piyasasının kan kaybettiği bir ortamda, en kötü performans gösteren ve 2022’de yatırımcılar tarafından terk edilen ilk 10 altcoin projesine göz atalım.

İşte en kötü performans gösteren 10 altcoin

  • Filecoin, “insanlığın en önemli bilgilerini depolamayı” amaçlayan merkezi olmayan bir depolama sistemidir. Proje ilk olarak 2014 yılında, eşler arası bir IPFS katmanı olarak tanımlandı. Şu anda 2019 yılında ulaştığı 1.83 dolar dip seviyesinin %358.19 üzerinde işlem görüyor.
  • Hedera, bireylerin ve işletmelerin güçlü DApp’ler oluşturmasına olanak tanıyan, merkezi olmayan ekonomi için en çok kullanılan, sürdürülebilir, kurumsal düzeyde kamu ağıdır. Şu anda 0.1045 dolardan işlem görüyor.
  • Theta, video yayını için özel olarak oluşturulmuş, Blockchain tabanlı bir ağdır. Mart 2019’da başlatılan Theta, son 7 günde %14,79 düşmesine rağmen 0.01001 dolar ATL fiyatından %943.67 daha değerli.
  • Helium (HNT), Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazları için merkezi olmayan, Blockchain ile çalışan bir ağdır. HNT son 7 günde %13,55 düştü. Şu anda 8.24 dolardan işlem görüyor.
  • THORChain, çeşitli ağlar arasında kolayca değiş tokuş sağlayan merkezi olmayan bir likidite protokolüdür. THORChain’in fiyatı son 7 günde %14,36 düştü. Şu anda 3.04 doladan işlem görüyor.
  • Fantom, geliştiricilere Defi hizmetleri sağlayan, yönlendirilmiş bir döngüsel olmayan grafik (DAG) akıllı sözleşme platformudur. Kriptokoin.com haberlerinde yer verdiğimiz üzere, Andre Cronje’nin sektöre geri döneceğini duyurması FTM fiyatını olumlu etkiledi.
  • Loopring, DEX platformları oluşturmak için açık bir protokoldür. Şu anda 0.4995 dolarda işlem görüyor. Bu kripto para biriminin amacı, kendine özgü faydaları olan bir protokol geliştirmek için merkezi ve merkezi olmayan kripto borsalarının seçeneklerini toplu olarak iletmektir.
  • Waves, DApp’ler ve akıllı sözleşmeler dahil olmak üzere çeşitli uygulamaları destekleyen çok amaçlı bir Blockchain platformudur. Yazım sırasında, 62.36 ATH’sinin %90 altında işlem görüyor.
  • Celo, akıllı telefon müşterileri arasında kripto para biriminin benimsenmesini artırmaya odaklanan bir Blockchain ekosistemidir. ATH seviyesi 10,66 dolar (Ağustos 2021) ve tüm zamanların en düşük seviyesi 0,7955 dolar (2020).
  • Listedeki son altcoin Curve DAO Token, likiditeyi idare etmek için otomatik bir piyasa yapıcıdan (AMM) yararlanan stabkecoin’ler için DEX platformudur. Şu anda 1.25 dolar civarında işlem görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.