Şoray Uzun eşiyle fotoğrafını paylaştı, görenler şaştı kaldı

Oyuncu ve sunucu Şoray Uzun, 1998 yılında evlendiği eşi ve iki çocuğunun annesi olan Elçin Uzun ile 24. evlilik yıldönümlerini toplumsal medya hesabından fotoğraf paylaşarak kutladı.

Seksenler, Kaygısızlar, Bizim Konut, Süt Kardeşler, Ruhsar ve Çocuklar Duymasın üzere üretimlerdeki rolleriyle hafızalara kazınan Şoray Uzun’un eşini görenler şaşırdı.

Şoray Uzun, paylaşımına, “24 yıl olmuş. Neredeyse çeyrek asır. Bir ömür. Bu 24 yılın her günü için sana minnettarım. Ömür boyunca bu türlü yan yana, omuz omuza. Aşkla.” notunu düştü.

Şoray Uzun’un eşini birinci sefer görenler büyük şaşkınlık yaşadı.

Şoray Uzun kimdir?

Şoray Uzun (d. 9 Haziran 1967, Razgrad, Bulgaristan), Türk sunucu, senarist, direktör ve oyuncu. Seksenler dizisindeki Ahmet rolüyle tanınır.

Ailesi Muhacir olarak 1974 yılında Adana’a yerleşmiştir. Birinci orta ve lise tahsilini Adana’da tamamladı. Değişik sinema ve dizilerde misyon aldı. Hala, televizyon programı sunuculuğu yapmaktadır. Şoray Uzun, Marmara Üniversitesi Bağlantı Bilgileri Fakültesi Radyo-TV Kısmı’ndan mezun olduktan sonra tıpkı kısımda master öğrencisi olarak eğitimine devam etmektedir. 2012-2022 yılları ortasında TRT 1’de yayınlanan Seksenler isimli dizide Ahmet rolünü canlandırdı. Ayrıyeten 2013 yılında TRT 1’de yayınlanan Yanıt Soruda isimli müsabaka programını sunmuştur. Ayrıyeten kendisi Ersen ve Dadaşların 1988’de çıkardığı albümde yer alan Bekle Sevgilim Yaz Gelir müziğine çekilen klipte oynamıştır.

Şoray Uzun, 1998 yılında Elçin Uzun ile evlendi. Bu evliliğinden 3 erkek çocuğu dünyaya geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.