Semicenk Bu Sefer Pişman Oldu: Konseri Yarıda Bırakıp Gitmek Zorunda Kaldı

Son dönemlerin en popüler ismi Semicenk, 23. Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Festivali’nde sahne almak üzere Zonguldak Ereğli’ye gitti. Sevilen şarkılarını seslendirmek için sahneye çıkan ünlü şarkıcı hiç beklemediği bir sorunla karşı karşıya kaldı. Aldığı haber ile konseri kısa tutan Semicenk, şehirden apar topar ayrılmak durumunda kaldı.

Sahne adıyla Semicenk olarak tanıdığımız Cenk Baş, son dönemin en popüler şarkıcısı olarak dikkat çekiyor.

Özellikle sosyal medyanın da etkisiyle şarkıları hit listelerinde ilk sıralarda yer alan Semicenk’in konser biletleri de en çok aranan isimler arasında.

Pişman Değilim, Sevecek Sandım, Canın Sağ Olsun gibi parçalarını canlı dinlemek için konser sırasına giren hayranlarının yanı sıra, 23. Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Festivali’nde sahneye çıkacak olan şarkıcı beklemediği bir sorunla karşılaştı.

Zonguldak Ereğli ilçesinde gerçekleşen festivale katılan ve sahneye çıkan Semicenk, yaşadığı problem sonucunda konseri kısa tutup şehirden ayrılmak zorunda kaldı.

Festivalin son gününde konser vermek için yola çıkan Semicenk ve ekibi, orkestranın Devrek istikametine sapması ile birbirlerini kaybetti.

Semicenk uzun süre orkestra ekibi ile iletişim sağlayamadığını belirtmesinin ardından, konsere yetişmek için kendi yoluna devam etti.

İlçeye gecikmeli olsa da varan Semicenk, olumsuz hava koşulları dolayısıyla orkestrasıyla iletişim sağlayamadı.

Ne olursa olsun sahneye çıkan şarkıcı müzik ekibinin olmaması sebebiyle şarkılarını playback olarak seslendirdi.

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık sahneye çıkıp Semicenk’in içinde olduğu durumu anlattı ve “Bir doğal afetten dolayı sazı, orkestrası yok. Siz ona güzellikler yağdırırsanız playback yaptırırız.” dedi.

‘Semicenk geldi sizlerle beraber. Hoşgeldi. Yalnız Semicenk ayrı yerden geldi. Orkestrası yanlışlıkla Devrek yoluna girmiş ve saplanmış. Bir doğal afetten dolayı sazı, orkestrası yok. Siz ona güzellikler yağdırırsanız playback yaptırırız.’

Sahnede beklediğinden kısa süre kalan ve yaşadığı durum dolayısıyla erken ayrılmak zorunda kalan Semicenk, kendini dinlemeye gelen herkesten özür diledi.

‘Yaşanan afetlerden dolayı herkese geçmiş olsun diyorum. Bu akşam orkestram doğal afetlere maruz kaldıkları için bana eşlik edemediler.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx