Reynmen’e dava şoku! 4 milyonluk icra

Yakın zamanda benzin fiyatlarına tepki göstermesiyle gündeme gelen Reynmen lakaplı fenomen Yusuf Aktaş icralık oldu. Aktaş’ın pandemi döneminde iptal olan konserlerinin paralarını alıp geri ödemediği ortaya çıktı.

Bir döneme damgasını vuran Vine isimle uygulamada yayınladığı videolarla fenomen olan daha sonra da şarkıcılık yapmaya başlayan Reynmen lakaplı fenomen Yusuf Aktaş yakın bir zamanda benzin fiyatlarına tepki göstermişti. Aktaş’ın pandemi döneminde ertelenen konserlerin paralarını aldığı ancak konserler iptal olunca organizasyon şirketine geri ödemediği öğrenilirken ünlü ismin icralık olduğu ortaya çıktı.

Reynmen Yusuf Aktaş

 200 BİN EURO’YU EN YÜKSEK FAİZLE ÖDEYECEK

Birsen Altuntaş’ın haberine göre:

“Riba Events adlı organizasyon şirketinin sahibi Rıza Cerit, 23 Eylül 2019’da 500 bin Euro karşılığı 10 konserlik turne anlaşması yaptığı Reymen’e dava açmıştı. Cerit, Reynmen’e 200 bin Euro ödeme yapıldığını ancak pandemi nedeniyle konserler gerçekleşmeyince parayı geri istedikleri halde alamadıklarını açıkladı. Davayla ilgili son gelen haberlere göre mahkeme yargılama masraflarının ve 200 bin euronun yıllık dövize uygulanan en yüksek faiziyle Rıza Cerit’e ödenmesine karar verdi. Cerit, avukatı Eda Salman aracılığıyla 3 milyon 894 bin 378 TL’lik icra takibi başlattı. Reynmen tebligat eline ulaştıktan 7 gün içerişinde ödeme yapmak zorunda… Ödeme yapılmadığı sürece tutarının miktarı da artacak.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.