MasterChef’te Acun Terörü! O Yarışmacıyı Apar Topar Kovdu! “Gözüm Görmesin Seni”

Türkiye’nin en çok izlediği yemek yarışı MasterChef Türkiye’de herkesi şaşırtan bir olay yaşandı. Yarışmacıların kıyasıya yarıştığı müsabakada tansiyonda yükseliyor. Şefler ve yarışmacılar ortasında yaşanan tartışmalara bu defa üretimci Acun Ilıcalı da dahil oldu. Bir yarışmacıya sonlanan Ilıcalı, o ismi gözünün yaşına bakmadan kovdu. Bakın Acun Ilıcalı ile o yarışmacı ortasında yaşananlar?

ACUN ILICALI KRİZ GEÇİRİP KOVDU

Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın şeflik MasterChef Türkiye’de olay bitmiyor. Çaba eden yarışmacılar birbirleri ile bazen tartışırken bazense heyet üyeleri ile bu durumu yaşıyor. Bu defa hepsinin dışında şaşırtan bir olay yaşandı.

APAR TOPAR KAÇTI İDDİASI

Acun Ilıcalı’nın bir yarışmacıyı kovduğu magazin gündemine çok konuşuldu. Savlara nazaran kırmızı ekipte yarışan Kıvanç’a Ilıcalı’dan veto geldi. Ilıcalı’nın sonlanan Kıvanç’ı diskalifiye ettiği sav edildi. “Gözüm seni görmesin” diyerek kovduğu Ilıcalı’nın bu hareketi ise herkesi şaşırttı. Apar topar yarıştan ayrılan Kıvanç’ın gelecek kısımlarda olmayacağı savlar ortasında.

FENOMEN MÜSABAKADA KOVULMALAR BİTMEDİ

Fenomen yarışta yaşanan bu kriz sonrası şimdi Kıvanç ve imalden açıklama gelmezken, geçtiğimiz günlerde Ilıcalı’nın Fatma Işık Uçar ile de tartıştığı ve kovduğu argüman edilmiş. Tartışma sonrası ortaya üretimin girmesiyle Ilıcalı’nın ikna olduğu da söylentiler ortasındaydı.

YARIŞMA KIZIŞTI

Yayınlanan her kısmı ile en çok izlenenler ortasında giren MasterChef’te ana takımın muhakkak olmasıyla bir arada uğraş daha da kızıştı. Bakın yeni kısımda Kıvanç olacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.