Kan donduran olay: Hayatını karartacağım deyip kezzapla ağır yaraladı

Kendisine geri dönmek istemeyen nişanlısını kezzap dökerek ağır yaralayan Sabit Türk “Bana dönmezsen senin hayatını karartacağım bana bir şey olmaz 6 ay yatar çıkarım” diyerek tehdit etti. Zanlı bunları söyledikten 3 gün sonra da bahtsız bayanın üzerine kezzap atarak ağır yaraladı.

SOSYAL MEDYADA TANIŞTI, 3 AY NİŞANLI KALDI

Merve Küçüktekin bedenine kezzap dökerek yakan eski nişanlısının nişanlılık devri boyunca kıskançlık nedeni ile kendisine ruhsal şiddet uyguladığını söyledi. Bu nedenle nişanlısı Sabit Türk’ten ayrılan Merve Küçüktekin “3 ay nişanlılık devrimiz oldu. Kıskançlıkları nedeni ile daima ruhsal şiddet uyguluyordu. Dayanamayıp ayrıldım. Tekrar barışmak istedi. Ben kabul etmediğim için beni daima tehdit etti” dedi.

“6 AY YATAR ÇIKARIM”

Nişanlısını tekrar birleşmeye bir türlü ikna edemeyen Sabit Türk eski nişanlısını mevtle tehdit etti. Merve Küçüktekin “Tekrar birleşme tekliflerini daima geri çevirdim. Bana her şeyi gözünden sildiği söyleyip, ‘Hayatını karartacağım bana bir şey olmaz 6 ay yatar çıkarım’ dedi. Olaydan 3 gün evvel kendisini tehdit eden eski nişanlısı hakkında şikayette bulunduğunu da lisana getiren şanssız bayan ‘Beni 3 gün evvel yeniden tehdit etti. Ben de çabucak gidip onun hakkında şikayetçi olup muhafaza kararı çıkarttım 3 gün sonra da beni bu hale getirdi. Şuan cezaevinde olduğunu biliyorum fakat ne kadar mahpusta kalır bilemiyorum” dedi.

KAYNAK: ZEKİ DURSUN – KONYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.