Hakan Ural’dan dikkat çeken çıkış… Bu sefer Z neslini amaç aldı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan “Neler Oluyor Hayatta” programında sunuculuk yapan Hakan Ural, Z neslini kızdıracak açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı desteklediği açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Ural, “Z jenerasyonu oy kullanmamalı” dedi.

İDEOLOJİK DÜŞÜNCEN, FİKRİN YOK LAKİN OY ATIYORSUN

“Z nesli eski siyasetçileri ne kadar tanıyor?” başlıklı sokak röportajı ile ilgili tenkitlerde bulunan Ural, şu sözleri kullandı:

“Ülkede siyasetle bir alakan yok. Ülkenin kendisiyle ilgili yakın geçmişini bilmiyorsun, geçmişini bilmiyorsun. Bugün bu ülkede ne olduğunu bilmiyorsun, bu ülkenin nelerle uğraş ettiğini bilmiyorsun, ideolojik olarak olgunlaşmış düşüncen ve fikrin yok fakat oy atıyorsun. Belirleyicisin. Çok üzücü ve ürkütücü değil mi bu? Ben rica ediyorum hakikaten, bu farkındalığı yoksa oy kullanmamaları lazım bence”

SIHHAT ÇALIŞANLARINI DA AMAÇ ALMIŞTI

Ural, geçtiğimiz yıl aksiyon yapan sıhhat çalışanlarını hastalara bakmadıklarını söyleyerek amaç almıştı.

Sunucu Işık Tuğba’nın çocuğu üzerinden örnek veren Ural, “Arden’i aldın götürdün. Senin ne yapacağını söyleyeyim mi? Gözünü çıkarırsın. Tabip duvara yaslanmış. ‘Oğlum ölüyor’ diyorsun, ‘Ben eylemdeyim’ diyor” sözlerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.