FETÖ’nün MİT imamı Murat Karabulut öldü tezi

FETÖ’nün kritik isimlerinden MİT imamı olarak bilinen Murat Karabulut‘un 3 gün evvel Almanya’da kanserden ötürü öldüğü sav edildi.

Avukat Burak Bekiroğlu, paylaştığı tez ile ilgili, “Sessiz sedasız gömülmüş. FETÖ bu bilgiyi nedense bilinmeyen tutmak istiyor. Şahıs birebir vakitte Mustafa Özcan’ın çok yakın adamıydı” sözlerini paylaştı.

Bekiroğlu, bir öteki paylaşımında da FETÖ’nün firari sanıklarından Önder Aytaç‘ın, Karabulut’un vefatıyla ilgili paylaşımını alıntılayarak “İlgili kurumlardan evvel biraz evvel Başkan Aytaç kamuoyuna verdiğim bilgiyi doğrulamış…” sözlerine yer verdi.

Aytaç, Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Eski MİT imamı olduğu tez edilen Murat Karabulut (Dr Sinan) kanserden ötürü vefat ettiği ve cenazesinin de Almanya’da defnedildiği argüman ediliyor” dedi.

“CEMAATTEN ‘İSMİ HAVUZA DÜŞTÜ’ DENİLEN HERKESTE KATKISI VARDI”

Karabulut’un isminin yazdığı mezarı paylaşan Aytaç şu sözlere yer verdi:

  • Ben hiç sevmezdim kendisini. Cemaatten “ismi havuza düştü” denilen herkeste katkısı vardı. 1 MİT evrakı düzenlenir ve bir formuyla “ismi havuza düştü” denilen kişi pasifize edilir ve faal vazifeden el çektirilirdi ki Mustafa Özcan’ın da bu bahiste ki katkısı çoktu. Hala öldüğüne inanamıyorum. Mevtinde bile bir GATAkulle olabileceği kanısındayım.
  • Birebir Orhan Çaya’nın Almanya’da kaldırılan cenazesi üzere – İngiltere’de onlarca beşerden duydum fakat doğruluğuna inanamadım. Derler ki; “Orhan Çaya ölmedi. Ölmüş üzere yapıldı ve borçlarının hepsinin üzerine yatılması sağlandı Mustafa Yeşil taktiğiyle.

Editör Notu: Yazıdaki yazım yanlışları ve sözler değişiklik yapılmadan aktarılmıştır. Yazım yanılgıları yazının sahibine aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.