Bandırmaspor’dan hakem tepkisi: ‘Koskoca hayali yerle bir etti’

Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez, Galatasaray maçı sonrası hakem kararlarına tepki gösterdi.

Onur Göçmez yaptığı açıklamada, “Bugün 6 Şubat, kötü bir gün. Geçen sene bugün çok kötü bir zamanlama ile uyandık. Allah bir daha göstermesin. Biz Galatasaray ile oynuyoruz. Galatasaray’ın bizi yenmesi kadar doğal bir şey yok. Bir mücadele veriyoruz. Futbolu geliştirmek, büyütmek istiyoruz ama bir güç var çözemediğimiz, hakem doğru kararı veriyor ama VAR’dan biri çağırıyor. Bunu bir kez daha yaşadık. Ligin dizayn edilmesini bir kez daha gördüm. Gerçekten birileri bir şeyler yapıyor” dedi.

Onur Göçmez

Hakem kararlarıyla ilgili Göçmez sözlerine şu şekilde devam etti:

“Bu Türk futboluna büyük bir zarardır. Bizler gibi mücadele eden, Türk futbolu için savaşan kişisel mücadele veren insanları yıpratıyor ve çemberin dışına itiyor. Bu çemberin de içinde olmak istemem. Kirli bir oyun var. Koskoca bir hayali, bir umudu yerle bir etti VAR’daki hakemler.”

Onur Göçmez ayrıca, “Galatasaray’ın bizi yenebileceği tartışılacak bir konu değil. Amacınız ne, devreye neden girersiniz? Bu futbolun içinde olmaktan dolayı utanıyorum. Bunu play-off finalinde de yaşadım. O zaman Halil Umut Meler ve Mete Kalkavan vardı. Şimdi Özgür Yankaya var. Benim hakkım helal değildir. Galatasaray’ın da önü açık olsun. Bundan sonrası için başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*